Przyjazd
Wyjazd

Hotel

Hotel Gaja położony jest w najbardziej malowniczej dzielnicy Poznania - na Jeżycach. Wąskie uliczki i zabytkowe kamienice posiadają swój niepowtarzalny charakter i urok. Mimo lokalizacji w centrum, jest to hotel bliski poznańskiego Dworca PKP - a to ogromna zaleta dla wszystkich podróżujących. 

Hotel sąsiaduje ze Starym ZOO, a także terenami Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wybierając hotel na Jeżycach można skorzystać z wielu lokalnych knajpek i atrakcji w poblizu. Ponadto szybko i bez problemu można dostać się na Dworzec PKP i PKS.

Oferujemy Państwu pobyt w komfortowym hotelu, który pomimo lokalizacji w centrum miasta otoczony jest zielenią i spokojem. 

W Hotelu Gaja mogą Państwo skorzystać z doskonałej restauracji Gajowa12, baru, kręcielni i bilarda, a także zaplecza konferencyjnego. Zachęcamy do organizacji wydarzeń biznesowych w naszych salach konferencyjno - bankietowych.

Przy hotelu znajduje się parking z ograniczoną liczbą miejsc, możliwe jest także zaparkowanie na ulicy Gajowej tuż przy obiekcie.

 

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Hotel Gaja
ul. Gajowa 12, 60-815 Poznań

+48 61 223 20 01
hotel@gaja-hotel.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij